Klimatizácia LG New Delux DC 24 RQ

6,6 kW klimatizácia. Model Deluxe. Plasma master ionizér plus štvor cestný swing. Rýchle vychladenie. Možnosť nastaviť lamely až v šiestich krokoch. Podsvietený LED display. Štílový a moderný predný panel.

8

Cena bez DPH1 550,00 €Cena produktu s DPH1 860,00 €

Celý popis produktu

Súčasťou klimatizácie je technológia Plasmaster Ionizátor, ktorý kompletne sterilizuje vzduch a prispieva k upevneniu zdravia a pohodlia užívateľov. Účinnosť plazma filtru vylepšuje mikroprachový a dvojitý antibakteriálny filter.

 

3M Mikro prachový filter vylepšuje účinnosť plazma filtrov a pomocou elektrostatického náboja zachytáva drobné prachové častice vo veľkosti 0,3µm.

 

Antibakteriálny filter - dvojitý ochranný filter zachytáva častice prachu nad 10 µm.

Funkcia komplexného automatického čistenia zabraňuje tvorbe baktérií a plesní na tepelnom výmenníku.

 

Klimatizácie z rady Deluxe majú 4 cestnú distribúciu chladného vzduchu v mnohých smeroch po celej miestnosti bez ohľadu na umiestnenie vnútornej jednotky. Má výkonné chladenie až do vzdialenosti 12m.

 

Funkcia 1 Touch Soft Air umožňuje rýchle nastavenie výfukovej lamely na dosiahnutie optimálneho prúdu vzduchu, a to ako v režime chladenia, tak v režime kúrenia. Optimalizovaný dvojsmerný prúd vzduchu pri chladení aj kúrení. Pri chladení je klapka nastavená smerom nahor, aby bol chladný vzduch vyfukovaný smerom nahor a tým upravený vzduch zasiahol väčší priestor. Pri kúrení klapka smeruje ohriaty vzduch smerom dole, aby sa priestor miestnosti ohrieval od podlahy a v miestnosti bola príjemná a vyvážená teplota.

 

Tichá pevádzka - vďaka technologicky novému ventilátoru so šikmými lopatkami a nízkovibračnému kompresoru je prevádzková hlučnosť podstatne redukovaná. V spánkovom režime dosahuje iba 19dB. Vonkajšie jednotky LG taktiež vynikajú výrazne zníženou úrovňou hluku a vibrácií. Jednotka LG DELUXE Vám zabezpečí pokojné a ničím nerušené prostredie pre prácu a rovnako aj odpočinok.

Parametre tovaru
Vhodná pre miestnosti približne45-85 m2
Chladiaci výkon6,6 kW
Vykurovací výkon7,5 kW
SEER/SCOP6,5/4,2
Energetická triedaA++
Rozmery vnútornej jednotky (mm)998*330*210
Rozmery vonkajšej jednotky (mm)870*655*320
Hlučnosť vnútornej jednotky47/42/34/31 dB
Hlučnosť vonkajšej jednotky56 dB
Hmotnosť vnútornej jednotky12,5 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky46 kg
Predplnené ekologické chladivo typuR 32
Napájanie1f 220-240 V 50Hz
Priemer potrubia pre kvapalné chladivo6,35
Priemer potrubia pre plynné chladivo15,88
Záruka2 roky
Na stiahnutie
Odporúčané produkty
Podobné produkty