Klimatizácia LG New Delux DC 18 RQ

5,0 kW klimatizácia. Model Deluxe. Plasma master ionizér plus štvor cestný swing. Rýchle vychladenie. Možnosť nastaviť lamely až v šiestich krokoch. Podsvietený LED display. Štílový a moderný predný panel.

7

Cena bez DPH1 306,00 €Cena produktu s DPH1 567,20 €

Celý popis produktu

Súčasťou klimatizácie je technológia Plasmaster Ionizátor, ktorý kompletne sterilizuje vzduch a prispieva k upevneniu zdravia a pohodlia užívateľov. Účinnosť plazma filtru vylepšuje mikroprachový a dvojitý antibakteriálny filter.

 

3M Mikro prachový filter vylepšuje účinnosť plazma filtrov a pomocou elektrostatického náboja zachytáva drobné prachové častice vo veľkosti 0,3µm.

 

Antibakteriálny filter - dvojitý ochranný filter zachytáva častice prachu nad 10 µm.

Funkcia komplexného automatického čistenia zabraňuje tvorbe baktérií a plesní na tepelnom výmenníku.

 

Klimatizácie z rady Deluxe majú 4 cestnú distribúciu chladného vzduchu v mnohých smeroch po celej miestnosti bez ohľadu na umiestnenie vnútornej jednotky. Má výkonné chladenie až do vzdialenosti 12m.

 

Funkcia 1 Touch Soft Air umožňuje rýchle nastavenie výfukovej lamely na dosiahnutie optimálneho prúdu vzduchu, a to ako v režime chladenia, tak v režime kúrenia. Optimalizovaný dvojsmerný prúd vzduchu pri chladení aj kúrení. Pri chladení je klapka nastavená smerom nahor, aby bol chladný vzduch vyfukovaný smerom nahor a tým upravený vzduch zasiahol väčší priestor. Pri kúrení klapka smeruje ohriaty vzduch smerom dole, aby sa priestor miestnosti ohrieval od podlahy a v miestnosti bola príjemná a vyvážená teplota.

 

Tichá pevádzka - vďaka technologicky novému ventilátoru so šikmými lopatkami a nízkovibračnému kompresoru je prevádzková hlučnosť podstatne redukovaná. V spánkovom režime dosahuje iba 19dB. Vonkajšie jednotky LG taktiež vynikajú výrazne zníženou úrovňou hluku a vibrácií. Jednotka LG DELUXE Vám zabezpečí pokojné a ničím nerušené prostredie pre prácu a rovnako aj odpočinok.

Parametre tovaru
Napájanie1f 220-240 V 50Hz
Záruka2 roky
Vhodná pre miestnosti približne30-60 m2
Chladiaci výkon5,0 kW
Vykurovací výkon5,8 kW
SEER/SCOP7,0/4,2
Energetická triedaA++
Rozmery vnútornej jednotky (mm)998*330*210
Rozmery vonkajšej jednotky (mm)770*545*288
Hlučnosť vnútornej jednotky44/39/34/31 dB
Hlučnosť vonkajšej jednotky53 dB
Hmotnosť vnútornej jednotky8,5 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky31 kg
Predplnené ekologické chladivo typuR 32
Priemer potrubia pre kvapalné chladivo6,35
Priemer potrubia pre plynné chladivo12,7
Odporúčané produkty
Podobné produkty